Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
PİRAMİT MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
İçerenköy Mahallesi Işıklar Caddesi Fulya Sokak No:18, 34758 Ataşehir/İstanbul
Tel: 08504488586
Umut ACAR
mail: umutacar@msn.com
Recep MAHİR SOLMAZ
mail: recep@irfanhaber.com
gsm: +90 5342384455

REKLAM REZERVASYON
reklam@irfanhaber.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemiz Tüm Cemaatlere Eşit Mesafededir.

Kur'an ve Sünnet ışığında hayata ve olayara bakış açısı ile olan tüm haberlerinizi bize göndermenizi bekliyoruz.
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haber@acarhaber.com

HUKUK DANIŞMANI
Arda KUMCU
gsm: +90 5324134544

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08504488586

SERVİS YER SAĞLAYICI 
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI
“irfanhaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı PİRAMİT MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 irfanhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları irfanhaber.com’a aittir. irfanhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar irfanhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
irfanhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. irfanhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the irfanhaber.com However, sometimes the irfanhaber.com uses third parties to process your information. irfanhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the irfanhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the irfanhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the irfanhaber.com and its services. When you use irfanhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the irfanhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.