Dünyanın en sevimsiz ve en radikal ırkı Yahudiler!
Murat PADAK

Murat PADAK

  • Instagram

Dünyanın en sevimsiz ve en radikal ırkı Yahudiler!

11 Mayıs 2021 - 02:59

Tarih boyunca Yahudiler rahat yüzü görmemişlerdir. Binlerce yıldır zaten toprakları yoktu. Hep sürgün hayatı yaşadılar. Kâh oradan kâh başka yerden sürüldüler. Sürülme nedenleri hep aynı idi. Gittikleri her yerde terör örgütü gibi faaliyet yürütüyorlardı.

Allah Teâlâ bunları lanetlemişti. Lanet ne demek bilir misin? Allah'ın sevgisinden mahrum kalmak demektir. Allah'ın sevgisinden mahrum kalan ise kimse tarafından sevilmez. Avrupa'da birinci ve ikinci Dünya Savaşında gördükleri işkenceleri anlatmaya gerek yok. Çünkü onlar, dünyanın en sevimsiz milleti ve ırkıdırlar. Allah'ı tekellerine almışlar ve onun sadece Yahudi ırkının ilahı olduğunu iddia ediyorlar. Kendilerinin Allah'ın sevimli kulu olduğunu söylüyorlar. Tüm insanların, kendilerinin hizmetçisi olduğuna inanıyorlar.

Lanetli yani sevimsiz olan bu kavim, devlet düzeyinde terör örgütü, mafya devleti, suç devleti ve lanetli devlet haline gelmiştir.

Yahudilerin durumu, kendi kuyruğunu yiyen yılan gibidir. Ya da kendi ayağına sıkan aptal gibidir.

Öyle sanıldığı ve anlatıldığı gibi bir güçleri yoktur. Onlar ölmemek için savaşırlar. Müminler ise ölmek için savaşır. Bu yüzden ölüm, onlar için en büyük korkudur. Onlar, Allah'tan ziyade müminlerden korkarlar.

Biz, Yahudi düşmanı değiliz. Biz, zalim Yahudi düşmanıyız. Şu an onların askeri de sivili de zalimdir. Zira Endülüs'te Yahudiler Müslümanlarla birlikte yaşadı. Cumhuriyet kuruluncaya kadar Anadolu'daki bir çok şehirde Yahudiler, Müslümanların kapı komşuları idi. Hatta bir kısmı Filistin'de azınlık halinde yaşıyordu. Hicaz'ın bazı bölgelerinde Yahudiler var. Eğer Yahudi düşmanı olsaydık, Osmanlı ve Memlük ve Endülüs gibi medeniyetlerde asla yaşayamazlardı. Ama bugün son günlerini yaşıyorlae. Son aylarını yaşıyorlae ve son yıllarını yaşıyorlar.

Müslümanları öfkelendirdiler. Her sene öfkemiz daha da arttı. Katlanarak arttı. Şu an sadece bir fitilin ateşlenmesi kaldı. O da yakındır. O fitili de kendileri yakacak.

Akıldan yoksun bir millettir bunlar. Kendi sonlarını hazırlayan bir millettir bunlar. Rabbimiz Haşr Sûresinin birçok ayetinde Yahudilerden bahsetmiştir.

"O yani Allah, kitap ehlinden (Yahudiler) inkar edenleri, ilk toplu sürgünde yurtlarından çıkarandır.

Siz onların çıkacaklarını sanmamıştınız. Onlar da kalelerinin, kendilerini Allah'tan koruyacağını sanmışlardı.

Ama Allah‘ın emri onlara ummadıkları yerden geldi. O, yüreklerine korku düşürdü.

Öyle ki, evlerini hem kendi elleriyle, hem de mü'minlerin elleriyle yıkıyorlardı. Ey basiret sahipleri ibret alın."

Haşr Sûresi 2.

Hayatları hep sürgünlerle doludur. Yine sürgün devam edecektir. Onların çıkacağını ummuyordunuz. Filistin'den, Kudüs'ten çıkacağını zannetmiyordunuz. Onlar da Demir Kubbe Savunma Sisteminin kendilerini koruyacağını zannediyordu. Ama Allah’ın azabı ve ordusu onların beklemediği bir yerden gelecektir. Onların duvarları zindanları olacaktır. Demir Kubbeleri başlarına bela olacaktır. Azap, onlara hayal etmedikleri bir yerden gelecektir. Belki ekonomiden, belki sanayiden, belki itibardan, belki hastalıklardan, belki ölümlerden gelecektir. Allah onların kalplerine korku salacak ve rüyaları kabus olacak. Düğünleri matem olacak. Sevinçleri hüzün olacak. Yolculukları sürgün olacak. Günleri korku ile geçecek ve geceleri ise ölümleri olacak. Onlar kendi yaptıklarını, kendi elleriyle yakıp yıkacak. Müminler de onların yaptıklarını yıkacak. Müminler, Yahudilerin hiçbir şeylerine tamah etmeyecek.

Ey basiret sahibi kimseler, ibret alın!

Ben, kendi sonunu getiren bir millet, bir ırk görüyorum! Rabbim bunu geciktirmesin!

Bu yazı 857 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar