1924 ten beri takip altındadır bütün tarikat ve cemaatler
Selami KARACA

Selami KARACA

1924 ten beri takip altındadır bütün tarikat ve cemaatler

06 Eylül 2017 - 22:44

Hepsi denetlenir ve kontrol edilir o yıllardan beri. 
Kendisine cemaat süsü veren FETÖ arkasını CİA, MOSSAD, BND, MI6, Masonluk, Papalık vs. gibi örgütlere dayadığı için onunla mücadele etmedi veya edemedi geçmişte siyasetçiler ve devlet!
Sahih ve samimi cemaatleri bitirmeye çalışanlar batılı örgütlerden talimat alarak bir kampanya başlatmışlar; bazı câhil, bilgisiz veya bir şeyden habersiz saf kesim de bunların arkasına takılmış!

Birinci ve önemli uyarı şu: “Cemaatler kapatılacak, sıra diğer cemaatlere de gelecek” diye ilk söyleyen kimdi? Fetullah Gülen’in ağlak itleri ve onların patronu ABD. Demek ki papağan gibi “Cemaatlere operasyon geliyor” diye tekrar eden sözüm ona bu analizci kâhinler bilerek ya da bilmeyerek Fetullah Gülen’in itlerinin ekmeğine yağ sürüyor. İster bilerek yapsınlar ister cahilliklerinden bilmeyerek yapsınlar fark etmez; çünkü gafille zelil gündüz başka yollardan yürürler ama akşam olunca aynı kapıya çıkarlar.
İkinci önemli uyarı: Sevgili tarikat ehli kardeşim. Sen hizmetine bak, ibadetine bak, zikrine bak. Salih amellere dikkat edelim, ilim tahsiline dikkat edelim. İyilik yapalım, emr-i bil maruf yapalım yani işimize devam edelim... Kimsenin cemaatleri kapattığı kapatacağı yok. Cemaat gönül işidir. Gönüllerde üst yazıyla bir şey açılmaz, genelgeyle de bir şey kapanmaz.
...
Aramızda kalsın: Kardeşim yaranamazsın haberin olsun. Fakir olsan “Bu başarısız fakirin arkasından gidilir mi” derler. Ticaret yapsan zengin olsan “Bunlar zengin, zengin Müslüman mı olur” derler. Ne yaparsan yap, ne dersen de, seni sevmeyecekler, sana saygı duymayacaklar, buldukları ilk fırsatta seni boğacaklar. Dolayısıyla ne derlerse desinler hiçbir lafları değerli değil...

Bu yazı 4308 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar